S1- Synopsis

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x22 For Whom the Bell Tolls

6. března 2013 v 18:44 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Dívky jdou k nepravděpodobnému zdroji, aby jim pomohl ke konci -A a tajemství obklopuje jejich přítele. Opravdu můžou zastavit -A jednou pro vždy? 1. série končí bláznivě, děsivě a určitě Vás všechny překvapí. Finále má pro nás spoustu šokujících překvapení - Ian zemře, Jenna se připojila ke Garretovi a Emily je připravená strávit rok v Texasu.

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x21 Monsters In The End

6. března 2013 v 18:43 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Celý Rosewood se připravuje na Festival Zakladatelů. Spencer se stále vyrovnává s důkazem (vlákna ze svetru), který minulý týden u ní policie našla. Hanna se snaží zjistit nějaké informace od Caleba, které by Spencer mohli pomoct. Veronica (máma Spencer) zakazuje Spencer, aby se s Tobym vídala. Caleb poví Hanně, že Jenna potřebovala přinést nějaký klíč, který podle ní děvčata mají. Později se Caleb omlouvá Ashley a ta mu odpouští. Napíše také dopis Hanně s větou "na tři slova" a dá ho Moně. Ta ho v zápětí roztrhá. Aria nalezna na sociální síti Ezry fotografii jakési Jackie, která nosí zásnubní prsten od Ezry.

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x20 Someone To Watch Over Me

6. března 2013 v 18:43 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Tato epizoda začíná prohledáváním Spenceřina pokoje policisty. Aria se při posílání sms omylem překlikne a pošle jí své matce Elle. Bude z toho problém? Mezi Calebem a Hannou se vše krásně vyvíjí, než Hanna zjistí, že Caleb má s jejich úhlavní nepřítelkyní Jennou něco společného. Paige začíná flirtovat se Seanem a dělá to velmi okatě, aby to Emily viděla. Přestože to mezi Calebem a Hannou není zrovna růžové údolíčko, Toby a Spencer to zcela vynahrazují.

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x19 A Person Of Interest

6. března 2013 v 18:42 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Děvčata jsou vyslýchané po zveřejnění videa, kde je vidět Alison a Ian. Rodiče jsou otřeseni a Spencer se snaží prosadit teorii, že Ian zabil Alison. Bohužel se jí to moc nedaří a místo toho se stává osobou, která to nemá v hlavě zcela v pořádku. Ezra a Jenna začnou spolu trávit poměrně hodně času a Aria je z toho nervózní. Zvlášť v té chvíli, co se Ezra začne vyptávat na Jenninu nehodu. Aria se přizná a Ezra na to reaguje překvapivě pro Ariu velmi dobře. Paige se nějakou dobu Emily vyhýbala. Poté ji pozve na karaoke a zbytek času stráví u pikniku. Ashley najde Calebovu tašku u nich doma a prokoukne jeho tajné přespávání. Na to ho ihned vyrazí z domu. Hanna jde s ním.

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x18 The Badass Seed

6. března 2013 v 18:42 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Ve škole se hraje hra - The Bad Seed - a jelikož ji Ezra režíruje, Aria se hned ujme pomocné funkce. Ashley nechce, aby se Hanna s Calebem stýkala, a proto musí v jednu chvíli Hanna zasáhnout, aby nebyl odhalen. Ian je zpět a dívky ho hned zahlédnou, jak dává nějakou zelenou tašku Jenně. Není to nějaké podezřelé? Emily se nabídne, že vyzvedne od Tobyho knihu, kterou Spencer potřebuje. Při té příležitosti Toby vyzradí, že ten kdo ho udal policii byla Jenna. Spencer se snaží Tobyho přimět, aby vzal Jenně telefon. Když ho mají poprosí Caleba, aby se do něho dostali. Bohužel je Caleb bezúspěšný. Toby se také doznává, že dívky nikdy nešpehoval.
zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x17 The New Normal

6. března 2013 v 18:40 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Po smrti paní Potterové si Hannina matka myslí, že má ukradené peníze vyřešené. Bohužel se na scéně objevuje neznámý můž a chce své dědictví zpět, přestože mu zcela nepřipadá. Byron stále vede válku s Ezrou. Tentokrát mu vadí, že Ezra pojede s Ellou navštívit spisovatele, kterého Byron neuctívá. Zdá se, že se Calebovi u Hanny doma zalíbilo. Přijde sice dveřmi, aby se neprozradil, ale představí se Ashley. Spencer se po odchodu Jenny sejde s Tobym a on jí poví, že všechny důkazy proti němu byli stáhnutý. Zdá se, že mezi Spencer a Tobym to začíná být více než jen nepřátelství. Emily je nařknuta Paigeniným otcem, že svou orientací narušuje chod celého plaveckého týmu. Paige si jako omluvu vybere opravdu netradiční omluvu. Skočí k Emily do auta a políbí ji!

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x16 Je Suis Une Amie

6. března 2013 v 18:40 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Aria nalezne u Elly lístek do muzea a obává se, že jí a Ezru večer viděla. Ale zdá se, že Ella o ničem neví. Hanna se čím dál více vídá s Calebem a ten jí začíná vyzrazovat svá tajemství. Aria zjišťuje večerní plány svého otce Byrona. Ale přeci se už nemůže zabývat jeho osobním životem, nemá na to už právo. Aria a Hanna zjistí, že Caleb přespává potají ve škole. Představí ho ostatním ze své party a poté ho Hanna potají ubytuje u sebe v baráku.

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x15 If At First You Don’t Succeed, Lie, Lie Again

6. března 2013 v 18:39 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Aria analyzuje fotografii Ali z noci jejího zmizení. Aria se domnívá, že stín odkud je fotografie pořízena, musí být ze Spenceřina domu. Spencer se proto vydá za Jasonem, aby získala několik informací. Jejím cílem, ale není zjištění jen těchto informací. Spencer dá Arie dva lístky do muzea ve Philly, aby si mohla vyjít ven s Ezrou. Aria je velmi nadšená a začíná plánovat večer. Hannina matka se má sejít s paní, které ukradla peníze. "A" Hannu vydírá tím, že má zařídit, aby Ella viděla Ezru a Ariu večer v muzeu. Emily je v plavání velmi úspěšná a její spoluhráčce Paige se to moc nelíbí, proto si i Emily utahuje pro její orientaci. Když Hanna zahlédne Caleba dostane nápad jak zachránit sebe i Ariu.

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x14 Careful What U Wish 4

6. března 2013 v 18:38 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Na začátku epizody dívky diskutují o tom, co budou dělat s Ianem. Teď s videem se zdá, že případ bude brzy vyřešen. Tento díl je plný nových postav. Za prvé se potkáme se Simone, Ariinou bývalou chůvou, která se nyní živí psaním a po seznámení s Ezrou, je vidět, že je Simone Ezra sympatický. Také potkáme Caleba, chlapce který opravuje mobily za peníze. Spenceřin laptop zmizel i s videem Aliina zmizení a ona podezírá Iana. Má v tom snad prsty?

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x13 Know Your Frenemies

6. března 2013 v 18:36 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Na začátku epizody Spencer zaslechne Melissu a jejího přítele Iana, jak si něco šeptají. Později Spencer zjistí, že je Spencer v jiném stavu. Hanna naopak řeší svůj problém s ukradenými penězi matky. Od "A" dostala zprávu, že pokud sní velkou krabici koláčků, peníze dostane zpět a to je pro ní s její minulostí velmi nepříjemné. "A" děvčatům pošle video Ali a Iana, kde je vidět, že Alisson byla napadena.

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x12 Salt Meets Wound

6. března 2013 v 18:34 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Děvčata se snaží co nejvíce podpořit Hannu po návratu domů z nemocnice, ale i oni se musí vypořádat s novými skutečnostmi. Když je Hanna doma, objeví krabici od lasagní plnou peněz, koho jsou, snad její matky? Emily pozve Mayu na večeři a bojí se reakce rodičů. Spencer se naopak stále vídá se svým modrookým přítelem Alexem. Ezra s Ariou se snaží vyřešit, kdo nechal na Ezrově autě nápis "I see you." ( cz: "Vidím vás.")

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x11 Moments Later

6. března 2013 v 18:34 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Pretty Little Liars se nám vrátili přesně tam, kde vše skončilo! Hannu rychle odváží ambulance a Spencer, Emily a Aria se jako vždy snaží zjistit, kdo je něčeho takového schopen. Vše znovu směřuje k "A".

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x10 Keep Your Friends Close

6. března 2013 v 18:33 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Mona pořádající velkou párty v lese nepozve Hannu a ta se rozhodne pozorovat "A" z lesa. Video o Ali a starší kluk, který se vynořil tuhle v noci se náhle ztratí a všichni podezírají Tobyho, jelikož má na sobě svetr ztraceného kluka. Hanna uvidí Ariu a Ezru jak spolu sedí v autě a než stačí zjistit, co za touto aférkou stojí, srazí ji neznámé auto a propadá se do bezvědomí.

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x09 The Perfect Storm

6. března 2013 v 18:32 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

V den kdy se píšou SAT testy, udeří ráno na Rosewood obrovská bouře. Emily se ve škole ukáže v extrémně zablácených teniskách, což vyvolá podezření v důstojníkovi Wildenovi a vyslýchá jí kvůli zničení Alisonina památníku v parku. Ezra vejde do jedné z učeben ve chvíli, kdy se Aria chystá políbit s Noelem a takové nejasnosti panují po celé Rosewoodské střední.
zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x08 Do Talk About Me When I’m Gone

6. března 2013 v 18:31 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Dívky se zapojili do velkého Aliina památníku v parku a chtějí postavit lavičku, která by na vždy připomínala veřejnosti příběh o pěti krásných kamarádkách…do konce této epizody. Aliin bratr Jason se vrací zpět do města s pomocnými nitěmi Aliiných tajemství a děvčata vzpomínají na jejich přátelství v dřívějších letech.

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x07 Homecoming Hangover

6. března 2013 v 18:31 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

V důsledku katastrofálního plesu se dívky snaží dát do pořádku následky, které po oném večeru zbyly. Rodiče, přítelové (utajení, možní i současní), příbuzní a přátelé jsou vystaveni neustálým změnám a pokud malé lhářky nezačnou jednat, situace se může rychle zhoršit. A aby toho nebylo málo, dívky ví informace o vrahovi (Tobym), že někteří lidé by zemřeli, aby je dostali do rukou.

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x06 There’s No Place Like Homecoming

6. března 2013 v 18:30 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Aria se stále snaží vzpamatovat z rozchodu s Ezrou. Nic netušící kamarádky ji přijdou utěšovat s míněním, že Aria je nešťastná z rozchodu svých rodičů. Mluví s ní o plesu a nakonec jí přemluví, aby šla. Spencer na ples jde se svým novým přítelem Alexem. Snaží se ho začlenit do kolektivu, ale moc se jí to nedaří. Emily se začíná více a více kamarádit s Tobym, který ji záhy pozve na ples jako jeho doprovod. Emily to přijme. Spencer, Hanna, Aria a Emily se snaží zjistit, co nejvíce o Jenně, a když jí Hanna náhodou uvidí v nemocnici, kde musí dočasně pracovat, rozhodnou se zjistit, proč tam Jenna chodí. Na plese je vše velmi napjaté. Když Hanna odjede do nemocnice, aby získala Jenninu složku, místo její najde složku, která patří Tobymu. Vše ukazuje na to, že Toby Ali zavraždil.

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x05 Reality Bites Me

6. března 2013 v 18:27 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

"A" nejlepším kamarádkem začíná více ztrpčovat život. Více a více se dívky bojí o své osobní životy, jelikož "A" ví opravdu všechno. Aria prožívá nejšťastnější chvíle svého života, ale také ty nejtěžší spojené se svou rodinou. Spencer při hraní tenisu se svým otcem pozná nového a velmi milého kluka. Na druhou stranu Hanna snaží otcovu novou rodinu vytlačit ze svého a nejlépe i z jeho života. Čtyři kamarádky se přese všechno stále snaží vyřešit, jak se "A" dostala Spencer do domu a zjišťují, že je nejspíše pozoruje zblízka už delší dobu.

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x04 Can You Hear Me Now?

6. března 2013 v 18:25 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Dívky se rozhodnou zablokovat si telefony od neznámých čísel, tím "A" bohužel více pobouří. Přes všechno "A" ukáže, že se může bez obtíží dostat i k nim do domu. Hanně se po dlouhé době ozve táta a pozve jí na večeři. Velmi se těší, ale po odkrytí jeho plánu Hanně zmizí úsměv z tváře. Aria nadále řeší svůj vztah se svým přítelem a zároveň učitelem Ezrou. Emily se naopak snaží vypořádat se svou orientací a city k Maye. Za Spencer přijíždí Wren a vyznává jí lásku.

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x03 To Kill A Mocking Girl

6. března 2013 v 18:24 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Kamarádky se více a více snaží zjistit, kdo "A" je. Na stopu je zavede Alisinin náramek, který naleznou v lese. Nikdo neví, jak se tam dostal. Mimo to řeší i své osobní životy. Hanna, která v obchodě ukradla pár věcí, se snaží matku vyprostit z údělu, který na ní kvůli ní padl. Aby se na Hannu nepodalo trestní oznámení, Pam (Hannina matka) spí s místním policistou. Naopak Spencer řeší ne až tak sourozenecké rozepře se svou sestrou Melissou. Spencer už po druhé svedla své sestře jejího snoubence. Aria se snaží udržet svůj nezákonný vztah s Ezrou a Emily se snaží přesvědčit sama sebe o své orientaci.

zdroj: prettylittleliars.blog.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x02 The Jenna Thing

6. března 2013 v 18:17 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Okolnosti Alisina zmizení nadále pronásledují Ariu, Emily, Spencer a Hannu. To komplikuje věci, když se Jenna navrátí do Rosewoodu a dívky dále čelí nepříjemné minulosti a události, která zpečetila jejich přátelství navždy. Mohou dívky čelit tomu, co dostalo místo v jejich minulosti, zejména proto, že "A" je nenechá zapomenout? Mezitím, pokušení všude směřuje k tomu, že se Aria snaží o to nejtěžší - držet se dál od Ezry a Spencer nebude váhat, držet se dál od snoubence její sestry, Wrena.

zdroj: serialzone.cz

Pretty Little Liars: Synopsis ~ 1x01 Pilot

6. března 2013 v 18:14 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Alison DiLaurentis, Aria Montgomery, Emily Fields, Hanna Marin a Spencer Hasting - pět návzájem si blízkých kamarádek. Na malé party s přáteli jejich vůdcem skupiny, Alison, zmizí. Proto se jejich parta poté rozpadla. O rok později se čtyři dívky snaží obnovit své životy a jejich oddělené cesty, ale začnou příjimat určité pochybné zprávy od "A", která hrozí, že odhalí jejich tajemství, které mají společné jen s Alison.

zdroj: serialzone.cz


 
 

Reklama

We are fan of