Lucy Hale ~ Biography

5. března 2013 v 18:47 | © KARENLUCILLEHALE | Admins

Lucy Hale, celým jménem Karen Lucille Hale, se narodila 14. června 1989 v Memphisu, ve státě Tennessee. Lucy má dva sourozence, sestru Maggie a nevlastního bratra Wese. Když bylo Lucy 8let začala navštěvovat hodiny zpěvu. Mimo domácího vyučování začala brát také hodiny herectví, kde kombinovala pěvecký i herecký talent.
Roku 2003 se Lucy zůčastnila talentové soutěže American Junior, ve které byla zařazena do skupiny pěti nejlepších poté, co zazpívala hit z 90. let ''Call Me''. Se skupinou se objevila společně v různých televizních show.


V roce 2005 se Lucy objevila v jedné z epizod seriálu Ned's Declassified School Survival Guide. Na to rok později si zahrála v pilotním díle Secrets of a Small Town postavu jménem Tisha. Dále si Lucy zahrála v seriálech například jako Drake and Josh, THE OC, How I Met Your Mother, Wizards of Wawerly Place, Bionic Woman či The Apostles. Ale to není všechno kde se poté Lucy objevila. Na cestě za slávou Lucy účinkovala v mnoha seriálech jako hlavní role či jako host. Díky všem těmto skvělým rolím, které si zahrála, Lucy získala roli do momentálně velmi úspěšného ABC Family seriálu Pretty Little Liars na motivy knihy Sary Shepard. Lucy zde ztvárňuje mladou dívku jménem Aria, která to nemá v životě lehké - jak rodinné vztahy tak vztahy s kamarádkami a přítelem. Na cestě za šťastný koncem jí a její kamarádkám brání tajemný anonym pod podpisem -A, který dívky sleduje na každém kroku po smrti jejich bývalé kamarádky Alison.

THANKS
~ csfd.cz
 


Komentáře

1 Lia Lia | Web | 5. března 2013 v 18:56 | Reagovat

Ona je úžasná herečka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

We are fan of